تعهد

15 مهر 1397 - 4:10
 تعهد

بخش 1

متوسط

هدف شما به عنوان كسي كه در كار فروش است، فروش هرچه بيشتر و كسب درآمد هرچه بيشتر است. آنطور كه معلوم شده، تبديل شدن به يك فروشنده ي فوق ستاره و ماندن در حد متوسط، به يك اندازه زمان مي برد. پس انتخاب با شما است. برايان تريسي در اين برنامه 21 ایده از قوي‌ترين ايده هايي را كه تا به حال براي تاثيرگذاري در فروش يافته با شما در ميان مي گذارد. وقتي شروع به استفاده از آنها بكنيد، به اوج رشته كاري‌تان خواهید رسيد.

برایان تریسی در طول 20 سال گذشته بیش از 300 برنامه آموزشی دیداری و شنیداری تولید کرده است که برخی از آنها به بیش از 24 زبان ترجمه شده‌اند و در بیش از 30 کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند. برایان تریسی ارائه دهنده بهترین و پرفروش‌ترین برنامه‌های آموزش شنیداری در سراسر جهان می‌باشد. برنامه‌های آموزشی تصویری برایان تریسی توسط بزرگترین شرکت‌های آمریکا و اروپا استفاده می‌شوند.

برایان تریسی  نویسنده بیش از 40 کتاب پرفروش می‌باشد که امروزه توسط سرشناس‌ترین مؤسسات انتشاراتی سراسر دنیا به چاپ می‌رسد. در حال حاضر برایان تریسی به عنوان سخنران و آموزش دهنده‌ای حرفه‌ای شناخته می‌شود و سالانه بیش از 250/000 نفر را در ایالات متحده، کانادا، اروپا، استرالیا، آسیا و خاورمیانه آموزش می‌دهد.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها