کائنات هوای شما را دارد

12 دی 1397 - 2:55
کائنات هوای شما را دارد

بخش 1

متوسط

بخش 2

متوسط

بخش 3

متوسط

بخش 4

متوسط

همه ما سعی می‌کنیم کنترلِ بعضی چیزی‌ها را به عهده بگیریم. همه‌ی این کنترل‌ها، همه‌ی این دستکاری‌ها، همه‌ی این تلاش‌ها برای رقم زدن یک اتفاق خاص؛ یک جور مقاومت است، مقاومت‌ نسبت به توازن و آن صدایِ درونی که هر لحظه شما را به سمتِ خودش فرا می‌خواند. عظمتی که درونِ شما وجود دارد و شما یادتان رفته که به حرفش گوش بدهید. 

ولی در نبودِ مقاومت، ما دوباره به توازن می‌رسیم. در نبودِ آن مقاومت ما حقیقتِ وجودی‌مان را به یاد می‌آوریم و با کائنات ارتباط برقرار می‌کنیم. کائنات همیشه در حالِ فرستادن انرژی‌ِ عشقی بوده که درون و اطراف ماست و همیشه در حال راهنمایی‌ ماست. بوسیله‌ی تسلیمِ معنوی ما دوباره به توازن می‌رسیم و دوباره با عظمت و وجودِ ماورایی ارتباط برقرار می‌کنیم.

گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) در کتاب صوتی "کائنات هوای شما را دارد" (The universe has your back: transform fear to faith) پنج قدم برای ارتباطِ مجدد و رسیدن دوباره به توازن و راه‌اندازی مجدد خودتان را بیان می‌کند. 

قدم اول: از دعا کردنی که همراه با کنترل باشد دست بردارید و به جای آن برای رسیدن به چیزی که به نفعِ همه‌ است دعا کنیم. 
قدمِ دوم: روی چیزهایی تمرکز کنید که درحالِ رشد و شکوفایی در آن هستید. 
قدم سوم: موانع، مسیرهای انحرافی‌ای به سمتِ مسیرِ درست هستند. 
قدم چهارم: زمانی‌که از کائنات پیامی را بخواهیم، همیشه دریافتش می‌کنیم. 
قدم پنجم: افرادی که از نتایج مطمئن‌ هستند، می‌توانند انتظار را تحمل کنند. 

«نیویورک تایمز» از «گابریل برنستین» به عنوان یک الگو برای نسل جدیدِ جویندگانِ معنویت نام برده است. او در کتاب‌ها و سمینارهای خود به افراد کمک می‌کند تا بتوانند صدای درونی خودشان را بهتر بشنوند. کتاب‌های گابریل برنستین جزء پروفروش‌های نیویورک تایمز و آمازون است که به چندین زبان ترجمه شده است و طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد. کتاب "کائنات هوایت را دارد" به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است.

گابریل برن استین در کتاب صوتی کائنات هوای شما را دارد با ارائه پنج گام مؤثر و کارآمد، افراد را در جهت رسیدن به توازن یاری می‌کند. این پنج گام عبارت‌اند از:\
گام اول: در گام اول این نکته اساسی را متذکر می‌شود که از دعا کردن همراه با کنترل بپرهیزید و در عوض سعی کنید به گونه‌ای دعا کنید که نتیجه آن سود و منفعت همگان باشد.
گام دوم: حتی‌الامکان تمام تمرکز خود را بر روی چیزی که در آن در حال رشد و پیشرفت و حرکت به سمت موفقیت هستید، بگذارید.
گام سوم: از موانع موجود بر سر راهتان هرگز نترسید و ناامید نشوید، زیرا موانع در واقع مسیرهای انحرافی واقع شده در مسیر درست هستند؛ بنابراین با نهایت دقت آن‌ها را پشت سر بگذارید.
گام چهارم: به یاد داشته باشید که هر چیزی که از کائنات بخواهید، برای شما رقم خواهد خورد.
گام پنجم: تنها کسانی می‌توانند انتظار رسیدن به اهدافشان را تحمل کنند که نسبت به نتایج مطمئن باشند.

گابریل برن استین در این کتاب صوت معتقد است که هر فردی شایسته شادمانی و لذت بردن از زندگی است. همچنین وی معتقد است که عامل نارضایتی و لذت نبردن از زندگی دور ماندن از منبع عشق است و دور ماندن از منبع عشق به معنای انکار کردن و چشم‌پوشی از وجود یک نیروی برتر و والاتر از هر چیزی است. وی متذکر می‌شود که تنها از طریق ارتباط برقرار کردن با منبع عشق است که به آرامش و احساس امنیت دست خواهید یافت.

 هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها