جوان‌تر شوید، عمر طولانی‌تر داشته باشید

5 دی 1397 - 5:03
جوان‌تر شوید، عمر طولانی‌تر داشته باشید

بخش 1

متوسط

بخش 2

متوسط

بخش 3

متوسط

بخش 4

متوسط

بخش 5

متوسط

بخش 6

متوسط

بخش 7

متوسط

بخش 8

متوسط

بخش 9

متوسط

بخش 10

متوسط

بخش 11

متوسط

بخش 12

متوسط

بخش 13

متوسط

در این کتاب ده متد خاص به شما آموزش داده می‌شود که از طریق آن می‌توانید عملا سن زیستی‌تان یا علائم پیری را معکــوس کنید.

در ده گامي كه در اين راستا به شما معرفي مي‌شود هيچ چيز مرموز و پيچيده‌ای وجود ندارد. آنها همگي ايده‌‌هايی معقول هستند كه در مجموع عمل به آنها می‌تواند تاثير مثبت شگفت‌انگيزی بر سلامت جسمانی و روحی-روانی شما داشته باشد.

دکتر دیپاک چوپرا، نویسنده‌ی کتاب این روش‌ها را با شما به اشتراک می‌گذارد تا با به کار بستن آنها همیشه سالم و جوان بمانید. 

"دیپاک چوپرا" در 22 اکتبر سال 1946 در دهلی نو به دنیا آمد. پدرش، "کریشان چوپرا"، پزشک کار آزموده‌ی قلب است. چوپرا پس از پایان دوره‌ی پزشکی به همراه همسرش "ریتا" به آمریکا رفت و در یک بیمارستان آغاز به کار کرد.

این فیلسوف و پزشک هندی تبار که پشتوانه‌ی کارهای پژوهشی‌اش در زمینه‌ی ارتباط جسم با روح و روان و همچنین آشتی دادن و پل زدن بین آگاهی خردمندانه‌ی غربی با خرد و اندیشه‌ی شرقی، به بیش از چهل کتاب، صدها نوشتار و بی‌شمار سخنرانی و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌رسد، یک مولانا شناس بنام نیز هست.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها